Vítám Vás na stránkách Cechu čalouníků a dekoratérů a truhlářů, z.s., který již od roku 1998 sdružuje výrobce čalouněného nábytku i jiných čalouněných výrobků a dekorací, dodavatele, prodejce, autorizované osoby a odborné školy všech stupňů.

Cílem neziskového společenství je pomáhat všem členům při zvyšování jejich kvalifikace, pozitivně ovlivňovat vznik a pomáhat při vývoji a výrobě nových výrobků včetně účinného lobingu u státních orgánů a propagování kvalitních výrobků v tisku, rozhlase, televizi aj. médiích.

Čalouněné výrobky – židle, křesla, pohovky, lůžka, matrace a rošty pod nimi i další výrobky  jsou pro každého člověka těmi nejdůležitějšími nábytkovými kusy, přímo ovlivňujícími zdravotní stav uživatele. Kvalitní čalouněný nábytek včetně lůžek zlepšuje život, zvyšuje pracovní výkon i pomáhá při uzdravování. Čalouněný nábytek užívá člověk od narození až do nejvyššího věku.

Proto na tomto portálu nabízíme veřejně množství praktických informací z našeho oboru, pro naše členy však i další výhodné služby. Budeme rádi, když rozšíříte naše řady, stanete se našimi novými členy a budete se k členství hrdě hlásit a naše služby využívat.

Ing.Helena Prokopová,
cechmistr a tajemník, člen České ergonomické společnosti, soudní znalec.