Výstava nábytku 18.-22.září 2013 - POZOR! Termín výstavy posunut na květen 2014

20.08.2013 13:27

POZOR! Termín výstavy posunut na květen 2014 !!!!!!!

 

www.vynabyt.cz

Zveme na nultý ročník skutečné prodejní a kontraktační výstavy nábytku, interierového vybavení a bytových doplňků.Bude pro Vás připravena ke shlédnoutí široká nabídka výrobců z celé ČR i dodavatelů z různých koutů světa.

Přednáška s diskuzí 18.9.2013 ve 13 hodin : Ing. Helena Prokopová, cechmistr Cechu čalouníků a dekoratérů “Trendy čalouněného nábytku 2013-14” určeno pro odbornou i širokou veřejnost, diskuze zaměřená na zdravotní aspekty čalouněného sedacího a lehacího nábytku”

Máte mimořádnou příležitost přijít si vybrat, nechat si poradit přímo od výrobců, designerů a architektů. Při nákupu a objednávce možnost využít VÝSTAVNÍ SLEVU !!!! 
Dodání zboží zakoupeného či objednaného na výstavě ZDARMA !!! 
UŠETŘÍTE 2x !!!! - pečlivým osobním výběrem a využitím slevové akce na výstavě. 
!!!..POZOR..!!! Ten kdo uzavře závaznou objednávku nad 3500kč a složí zálohu 30% , bude zařazen do losování o slevu až 100%. A to už stojí za to !!! 

Nebo se můžete přijít jen podívat, najít inspiraci. Dobře se najíst, ochutnat regionální pivo a nealko, zkrátka udělat si hezký den. Více informací naleznete v záložce doprovodný program. 

Na výstavě bude k shlédnutí: Kuchyně (na míru i modulové), kuchyňské systémy, elektrospotřebiče, nábytek interiérový moderní i rustikální, designový nábytek, Ložnice-postele-matrace českých výrobců, osvětlení, podlahy, koupelny, hračky, školní nábytek, doplňky, schodiště a další. 

VSTUPENKY JSOU SLOSOVATELNÉ,TAKŽE I PŘI POUHÉ NÁVŠTĚVĚ MŮŽETE VYHRÁT JEDNU Z VĚCNÝCH CEN.